Jak to bude od 1. března ?

Praktický pohled

Nová zákonná opatření nám ukládají povinnost od 1. března 2015 platit za Váš kovový odpad bezhotovostně.

Co to znamená?

Za kovový odpad již nedostanete platbu přímo do ruky ale pošleme Vám ji na účet nebo složenkou.

Co je pro Vás lepší?

Složenka je snadné řešení. Za zaslání peněz prostřednictvím složenky Vám ale bohužel musíme naúčtovat náklady s tím spojené. Navíc příjemce složenky musí mít doručovací adresu, což může být u některých našich zákazníků problém. Lepší řešení je nechat si prostředky poslat na účet. Dnes se situace v bankovnictví radikálně změnila. Popřemýšlejte prosím nad tím. Není problém zřídit si účet, za jehož pořízení, vedení a užívání nic neplatíte. Navíc dostanete platební kartu rovněž zdarma s několika výběry z bankomatů také zdarma. Domníváme se, že toto je nejvhodnější řešení pro všechny a zároveň důvod k zamyšlení, zda nechcete ušetřit i na svých stávajících poplatcích a změnit banku.

Kdy budeme platit?

Platby budou zpracovány dávkově. To znamená hromadným platebním příkazem všem zákazníkům jednou nebo vícekrát denně. Nejprve začneme s úhradami prováděnými jednou denně po zavírací době a v průběhu března přejdeme na placení v častějších intervalech. Platby budou probíhat z účtu vedeného ve Fio bance, jejíž pokročilé služby jsou pro nás i Vás zdarma. Dojde tedy k připsání celé částky bez poplatků na Vaše účty u všech bank v České Republice.

Jak to bude fungovat?

Již nyní můžete ušetřit spoustu času a nervů a zjednodušit přechod do nové doby nám i Vám. Usmějte se, protože s úsměvem jde všechno líp. Přímo na našich stránkách naleznete webový formulář, který můžete v klidu vyplnit, odeslat a být si jistý, jistá, že Vaše první návštěva u nás proběhne bez nervů a jednoduše. Také si můžete formulář stáhnout do svého zařízení, vytisknout a přinést při první návštěvě s sebou. Abychom Vám platby mohli posílat, musíme znát číslo Vašeho účtu a emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení, že platba byla uhrazena. Rádi bychom také znali číslo mobilního telefonu, abychom Vás mohli kontaktovat telefonicky nebo pomocí SMS v případě, že email nemáte, či v případě problémů (např. chybné číslo účtu). Díky Vašemu emailu se navíc můžeme společně začít chovat ekologičtěji, což je pravá podstata naší služby, a posílat Vám nejen informace o platbách, ale i doklad o převzetí materiálu.

Je to bezpečné?

Díky online informačnímu systému od společnosti Shipard, jejich spolehlivému zabezpečení systému i našich webových stránek, které jsou integrální součástí systému, Vám můžeme už dnes nabídnout snadné, bezpečné a spolehlivé řešení. Ve Vašem internetovém prohlížeči, vlevo nahoře, kde je zobrazeno, na jaké stránce se právě nacházíte, vidíte zeleným písmem údaj https:, před kterým je symbol visacího zámku. To znamená, že naše stránky jsou kvalitně zabezpečeny. Jedná se o stejný způsob zabezpečení, kterým jsou v dnešní době zabezpečeny i webové stránky bank. Platby pak zabezpečuje samotná banka.

Je to snadné?

Ano, domníváme se, že pro Vás, naše slušné zákazníky je to celé dohromady zjednodušením a zlepšením služeb souvisejících s ekologickým i ekonomickým cítěním „dobré hospodyně nebo dobrého hospodáře“, tedy zpeněžením Vašich odpadů a druhotných surovin.

Dlouhodobě se snažíme poskytovat dobré služby všem našim zákazníkům. Jak jistě dobře víte, již léta stojíme více o slušné, poctivé zákazníky, kterým rádi sloužíme. Proto si naše služby volí stále v hojnějším počtu lidé i firmy ze širokého okolí a proto nemáme obavy z odlivu zákazníků, kterým bezhotovostní platba „nevyhovuje“. Naši práci opíráme o službu pro Vás, obyčejné, slušné a poctivé lidi. Nebojte se tedy zvednout telefon nebo napsat email nebo použít kontaktní formulář v sekci „Kontakt“ na těchto stránkách a na cokoliv nejasného se zeptat. Rádi Vám poradíme a na dotazy odpovíme. Při řešení všeho myslíme hlavně na Vás.

Společně to určitě zvládneme.

Vaše Výkupna.cz